KUTU PLASTİK M2A1 - Yeşil 6007

Ürün Kodu: 3200.KT.M2A1.PL

Marka: Sterling

926.23 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 29 Temmuz, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
LWAC®-M2A1 Lojistik ve Taktik Hafif Plastik Mühimmat kutuları: Mühimmat (küçük, orta ve büyük silahlar), Piroteknik, Patlayıcılar, Karşı Önlemler, İşaret fişekleri ve Silahlar, vb. P
PD'nin yeni yenilikçi Hafif Mühimmat Kutuları (LWAC®), PPD'nin yeni patentli tasarım fikirlerine ve PPD'nin özel olarak geliştirilen hammadde reçinelerine dayanmaktadır. PPD Hafif Mühimmat Kutuları (LWAC®) mevcut sistemler ve buna bağlı olarak tüm askeri gereklilikler ve standartlar için tam bir yedek olarak tasarlanmıştır. Geliştirme ve tasarım son kullanıcılar ve mühimmat endüstrisi ile yakın işbirliği içinde gerçekleştirildi.
  • Azaltılmış ağırlık, mevcut çelik kutulardan% 68'den daha düşük. Örneğin. 1.000.000 mermi için ambalaj ağırlığı 12.7 (0.50 cal.) 16,5 ton azaltılacak!
  • Hem 90⁰ hem de dikey istiflemeye izin veren gelişmiş istifleme özelliği Isı transferinin azaltılmasıyla gelişmiş termal kapasite İzleme ve kontrol için dahili RFID etiketleri için hazırlanmıştır
  • Taşıma sırasında düşük ses ve çelik yüzeylerle temas Kıvılcım riski yok
  • Mevcut çelik kutularla tam uyumlu Tamamen geri dönüştürülebilir / tekrar kullanılabilir.
  • Net ağırlık: 750g
  • Uzunluk: 305,5mm
  • Genişlik: 154,7mm
  • Yükseklik: 190mm
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yukarı Git

Alışveriş Sepetim