Hakkımızda

SİDOMA SİLAH SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ VE SİDOMA AV TÜFEKLERİ FİRMALARIMIZ , tüfek imalat ve satışı, av malzemeleri,ses tabancaları, havalı silah ve tüfekleri, av fişekleri, havai fişekler gösteri bataryaları, tüfek aksesuarları ve yedek parçaları, av giysileri, kamp malzemeleri bunlarla birlikte kara ve deniz avıyla ilgili avda kullanılabilen tüm ürün ve yardımcı malzemenin satış hizmetini vermektedir. Askeri techizatlar ve malzemelerinin üretimi ve tedariği, g3 , kaleşnikof piyade tüfeklerinin yedek parçaları üretimi ve Askeri malzeme olarak  tam teşekküllü satış hizmeti vermektedir.

Sidoma av tüfeklerini; Bir serüven gibi her noktasını en yüksek kalitede ve özellikte sizler için tasarladık ve sizlere sunduk.

SİDOMA SİLAH SANAYİ AV VE ASKERİ MALZEMELERİ olarak; kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti varlığımızın temel taşlarıdır. Hizmetini vermekte olduğumuz silah sanayi av ve askeri malzeme sektöründe birinci vazife olarak müşteri memnuniyetini benimsedik.Zaman içinde sağlam adımlarla, yükselerek devam etmiş olmamız bunun garantisidir.

Bu anlamda bize inanmış olan tüm müşterilerimize bizi seçtikleri ve bizi bu günlere taşıdıkları için teşekkürü bir borç biliriz.

 

                                                                                                                    Saygılarımızla....

                                                                                                                 NEJLA COŞKUNER

 

 

Yukarı Git

Alışveriş Sepetim