Dağlıoğlu Fd 20 Siyah Av Tüfeği

Ürün Kodu: #00014513

Marka: Dağlıoğlu

18,406.78 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 19 Haziran, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Dağlıoğlu Fd 20 Av Tüfeği Çalışma Sistemi Dahil Ak 47 Modelinin En İyi Replikasıdır. Sport Olarak Geçen Bu Model Parlak Krom Kaplamalıdır. AK 47 Av Tüfeği Olarak Bilinmektedir. 20 Kalibre Mermi ile Çalışmaktadır.

Dağlıoğlu Fd 20 Av Tüfeği Özellikleri

   
Marka Dağlıoğlu
Cins Şarjörlü Av Tüfekleri
Model Dağlıoğlu Fd 20 Av Tüfekleri
Katagori Dağlıoğlu Av Tüfekleri
Ürün Dağlıoğlu Fd 20 Av Tüfeği
Kalibre 20 Kalibre
Namlu 4140 Çelik Dolu Malzemeden İşleme
Fişek Yatağı 76 mm Magnum Namlu
Gövde 1040 Çelik
Sistem Üstten Gazlı Kinetik
Toplam Boy 104 Cm
Ağırlık 3.9 Kg
Fişek Kapasitesi 2+1 - 5+1 - 8+1
Namlu Boyu 47/ 51/ 55/ 61 / 65 / 71cm
Namlu Şok Slug Namlu
Gövde Renk Siyah
Kundak Ağaç
Garanti Ömür Boyu Dağlıoğlu Av Tüfekleri Garantisi

Not : Yasal Kanun Gereği Av Tüfeği Satın Alabilmeniz için Yivsiz Av Tüfeği Satın Alma Belgenizin Olması Gerekmektedir. Av Tüfeği Satın Alma Belgenizi Tarafımıza Ulaştırmanız Gerekmektedir.

Yasal Kanun Gereği İnternet Satışımız Yasaktır. Ürünler Mağaza Stoklarını Yansıtmaktadır.

Firmamız Bünyesinde Ruhsatsız Evraksız Av Tüfeği Satışı Yapılmamaktadır. Satışını Yaptığımız Tüm Av Tüfekleri Modelleri Yasalara Uygundur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yukarı Git

Alışveriş Sepetim